הסכם  גירושין

בתום הליך גישור גירושין, מסכמים בני הזוג בעזרת עורך הדין מגשר הגירושין, את הנושאים המוסכמים ומעלים אותם על הכתב.

עורך הדין מגשר הגירושין, יוודא כי לא נותרו נושאים נוספים לדון בהם וכי מכלול ההסכמות שגובשו בהליך הגישור לגירושין, ברורות ומוסכמות על דעת  שני בני הזוג.

בשלב זה יחל עורך הדין מגשר הגירושין, במלאכת ניסוח טיוטת הסכם גירושין, אשר תועבר לעיון בני הזוג ולאישורם. במועד זה, ניתן ורצוי להעיר הערות נוספות או לבקש בקשות נוספות, תוך מטרה משותפת שהסכם הגירושין  ישקף באופן מדוייק את ההסכמות שהושגו במסגרת הגישור בין בני הזוג.

הסכם הגירושין ייחתם ע"י בני הזוג ויועבר באמצעות עורך הדין, מגשר הגירושין  לאישורו של בית המשפט לענייני משפחה/בית הדין הרבני על פי בחירת בני הזוג, שם יקבל תוקף של פסק דין.

חשיבות ניסוח הסכם גירושין ע"י עורך דין

הסכם גירושין הינו חוזה משפטי סבוך ומורכב ביותר. המדובר בחוזה בעל השלכות הרות גורל לעתיד בני הזוג וילדיהם ברמה הפיננסית והרגשית כאחד, למעשה זהו החוזה החשוב ביותר שתערכו בחייכם.

ניסוח הסכם גירושין, דורש בקיאות משפטית יתרה והתמחות ספציפית בתחום הגירושין, בשילוב סוגיות מתחום דיני החוזים. עורך הדין המנסח את הסכם הגירושין, אמון על ביצוע עבודה יסודית ומקצועית, לשם יצירת הסכם מדוייק, התואם את פרטי המקרה  שבפניו. זוהי מלאכת אמנות לשמה.

הסכם גירושין סטנדרטי 

הסכמי גירושין סטנדרטיים "חינמיים", נמצאים ברשת וניתנים להורדה. הוראות הסכמים אלו, אינן ממצות או שאינן חד משמעיות ודבר זה עלול להוביל בעתיד את בני הזוג הגרושים להתדיין בפני ערכאות משפטיות מתוך מטרה להבהיר/לתקן את אשר נכתב באופן לא מקצועי. מצב דברים זה, עשוי לייצר עוגמת נפש גדולה, חוסר וודאות, והוצאות כספיות בלתי מבוטלות. לעומת זאת, הסכם גירושין המנוסח ע"י עורך דין בקיא, יהא הסכם מפורט, נהיר, חד משמעי, צופה פני עתיד ומדוייק למקרה הנדון בו. הסכם גירושין מסוג זה אמנם יקר יותר, אולם יעניק לבני הזוג שלווה ובטחון באשר לעתידם, מהטעמים המוזכרים.

צוות משרדנו ישמח לסייע בידיכם בתחומים הבאים:

  • ניסוח הסכמי גירושין ואישורם בערכאה משפטית, עבור בני זוג אשר הגיעו עצמאית להסכמות.
  • מתן חוות דעת משפטית עבור לקוחות המחזיקים בידם הסכם גירושין ומעוניינים להיוועץ באשר לזכויותיהם הקבועות בחוק.
  • ניהול הליך גישור מלא לגירושין, גיבוש וניסוח הסכם גירושין ואישורו בערכאה משפטית.

מעוניינים בייעוץ משפטי בעניין הסכם גירושין?
מוזמנים ליצור עימנו קשר:
טלפון: 04-6961180
דוא"ל: liat@www.llrlaw.co.il
או באמצעות טופס צור קשר, המופיע מצד שמאל מעלה.

פנייתכם מנותבת ישירות אל עורכי הדין, סודיותכם מובטחת!
נשמח להעניק לכם מענה מקצועי משפטי, דיסקרטי ומותאם אישית למקרה הפרטי שלכם.

צור קשר